Ahşaba değer katan teknolojiler.
BASIN

Konforunuz İçin Herşey Dahil

Akıllı LED Modüllü Dokunmatik Geniş Ekranı sayesinde makinenin tüm üniteleri ayrı ayrı kontrol edilebilmektedir.

Makine üzerindeki Gelişmiş Sinir Sistemi, meydana gelen arızayı ekranda operatöre Video ile gösterirken, üzerinde bulunan Akıllı LED Modülü ile arızanın meydana geldiği makine kabininin ışıklarını Kırmızı Renge çevirir. Böylelikle operatörler Servise ihtiyaç duymaksızın arızayı gidererek imalatlarını aksatmadan sürdürebilirler.

Törk Makine ARGE ekibinin buluşu olan Elektronik Kontrol Sistemi (EKS), Dc motor ve enkoderli kompakt yapısı ile mekanik geri besleme sağlayarak makine üzerindeki tüm pozisyonlamaları yüksek hassasiyete gerçekleştirir. EKS ayrıca başka teknolojilerde yaşanan Ayar Kaçırma sorunlarını da bu geri besleme sistemi sayesinde ortadan kaldırır.

Kenar Bantlanan parçaların köşelerinin yuvarlanması Panel Mobilya işinin en sorunlu kısımlarından biridir. Yüksek hızda ilerleyen iş parçasına 2 freze motoru yetişemez, 4 freze motoru yetişir ama 4 tane freze bıçağının sürekli aynı radyusta iş yapması imkansızdır.

Bu işin en mükemmel çözümü bir El Frezesini taklit etmekti. Törk Makine Mekatronik Teknolojiyi Akademi ile birlikte bu üniteye entegre etti. Böylece tek bir bıçağın, parçanın 4 köşesini birden 360° dönebildiği, yüksek hassasiyetteki Robotik Rounder Ünitesi X 360 geliştirilmiş oldu.

Performans / Maliyet oranının yüksekliği ile sektörün ilgisini çekmeyi başaran Naviga X360, gerçek zamanlı saha testlerini de başarı ile tamamlayarak, sahipleri ile buluşmaya başladı.