Ahşaba değer katan teknolojiler.
TÖRK SERVİS

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Teknik Destek

Sürekli değişen teknoloji ve artan müşteri talepleri doğrultusunda kısalan teslim süreleri için satış sonrası hizmet ve teknik desek ciddi önem arz etmektedir. Bu noktada TÖRK MAKİNE satış sonrası hizmetler ekibi müşterilerimize sadece bir adım uzaktalar.

Eğitim

TÖRK MAKİNE teknik servis ekibi eğitim amaçlı üretici firmalarda makineler üzerindeki yenilikler, değişiklikler, uygulama farklılıkları konularında aldıkları bilgileri satış öncesi ve sonrası müşterilerimizi bu konuda bilgilendiriyor böylelikle makinelerini daha düzgün, kapasiteli ve performanslı kullanmalarını sağlıyorlar.

Stoktan Yedek parça

Sürekli artan iş hacmi ile firmalar makinelerinin aksam ve yedek parça konularında da kesintisiz bir hizmet beklemekteler. TÖRK MAKİNE müşterilerinin bu noktadaki ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermektedir.

E-Tech

Sektörde önleyici tedbir diye adlandırdığımız arıza önleyici sistem ile Türkiye’deki bilgisayarlı bütün makinelerimizi online olarak kendi firmamıza bağladık böylelikle makinelerin üzerindeki problemleri bilgisayardan görüp operatörlerimiz işlemleri bilgisayar üzerinden online sistemle çözebiliyorlar.

Periyodik Bakımlar

Uzun bir makine ömrü için en uygun servisTecrübeli servis teknisyenlerimizin yaptığı düzenli bakımlar makinenizin ömrü boyunca yüksek hassasiyette çalışmasını ve güvenirliliği sağlar.